Universitat Rovira i Virgili

HORARI D'ATENCIÓ A L'ESTUDIANT, CURS 2016-2017

Tots els despatxos es troban situats a la segona i tercera planta de l'edificio D1 del campus Catalunya.

ÀREA CONEIXEMENT PROFESSOR/A  CORREU ELECTRÒNIC DESPATX HORARI
(caps d'àrea en negreta)
         
Dret Civil Bosch Capdevila, Esteve esteve.bosch@urv.cat 12 Dimarts de 10-13h / de 16-19h
  Barrada Orellana, Reyes reyes.barrada@urv.cat 14 Dimarts de 10-12h / Dijous de 17-19h
  Caballe Fabra, Gemma gemma.caballe(ELIMINAR)@urv.cat 60bis Cita prèvia per correu electrònic
  Costa Villaro, Haidé haide.costa@urv.cat 48 Divendres d' 11-12h amb cita prèvia
  Garcia Teruel, Rosa M. rosamaria.garcia@urv.cat 60bis Dimecres de 16-18h
  Garrido Melero, Martin martin.garrido(ELIMINAR)@urv.cat 12 (provisionalment correu electrònic)
  Giménez Costa, Ana ana.gimenez@urv.cat 28 Cita prèvia per correu electrònic
  Lambea Llop,Núria nuria.lambea(ELIMINAR)@urv.cat 60bis Cita prèvia per correu electrònic
  Lloret García, Jorge jorge.lloret@urv.cat 48 Dimecres de 18h-20h
  Molina Roig, Elga elga.molina@urv.cat 48 (inici 2Q) Dilluns de 17-19h
  Nasarre Aznar, Sergio sergio.nasarre@urv.cat 24 Dilluns de 9-17h / de 19-22h
  Pozo Carrascosa, Pere del pedro.delpozo(ELIMINAR)@urv.cat - (En Comissió de Serveis)
  Richarte Travesset, Fruitós fruitos.richarte(ELIMINAR)@urv.cat 48 (provisionalment correu electrònic)
  Roig De Arespacochaga, Anna anna.roig(ELIMINAR)@urv.cat 48 Cita prèvia per correu electrònic
  Simón Moreno, Héctor hector.simon@urv.cat 24 Dilluns, dijous i divendres de 11-13h
  Villó Travé, Cristina cristina.villo(ELIMINAR)@urv.cat 20bis (provisionalment correu electrònic)
         
Dret Financer i Tributari Milà i Barnès, Xavier xavier.mila@urv.cat 21 (provisionalment correu electrònic)
  Navarro Fernandez, Pablo Fco. pablofrancisco.navarro@urv.cat 21 (provisionalment correu electrònic)
  Pagès Galtés, Joan joan.pages@urv.cat 21 Dijous de 10-12 h  / Divendres 17-21 h.
  Pedreño López, Carlos carlos.pedreno(ELIMINAR)@urv.cat 17 Dimecres de 17-19h.
  Rivas Nieto, Estela estela.rivas@urv.cat 17 dimecres d' 11-13h / dimarts de 16-18h
  Urquizu Cavallé, Àngel angel.urquizu@urv.cat 19 Dilluns de 16-18h / dijous de 10-14h
  Villca Pozo, Milenka milenka.villca@urv.cat 21 Dilluns de 12-13h / miercoles de 12-13h
         
Dret Internacional Privat Font Mas, Maria maria.font@urv.cat 36 Cita prèvia per correu electrònic
  Marín Consarnau, Diana diana.marin@urv.cat 2 Cita prèvia per correu electrònic
  Martí Bargalló, Albert albert.marti@urv.cat 48 Cita prèvia per correu electrònic
  Perdiguero Garreta, Carles carles.perdiguero@urv.cat  36 Cita prèvia per correu electrònic
  Prats Jané, Sergio sergio.prats@urv.cat 48 Cita prèvia per correu electrònic
         
Dret Mercantil Alegret Bartolín, Carles carlos.alegret@urv.cat FEE Dilluns de 18-19h / dijous de 19-20h.
  Assamá Rafi, Mònica. monica.assama@urv.cat FEE (provisionalment correu electrònic)
  Diez Besora, Josep Lluís josep.diez@urv.cat 48 (provisionalment correu electrònic)
  Espuny Gisbert, Jordi jordi.espuny(ELIMINAR)@urv.cat 48 (provisionalment correu electrònic)
  Franquet Sugrañes, Teresa mariateresa.franquet@urv.cat 6 Cita prèvia per correu electrònic
  Girgado Perandones, Pablo pablo.girgado@urv.cat 34 Cita prèvia per correu electrònic
  Isern Salvat, Maria Rosa mariarosa.isern@urv.cat 4 FCJ: Dimecres de 15-17 h amb cita prèvia 
  Iturrioz Llop, Carmen mdelcarmen.iturrioz@urv.cat 6 RRLL Dilluns 9-11h, dimecres 11-13h.  /  FEE: Dijous 16-18 ; Divendres 11-15h.
  Pérez Andreu, Xavier xavier.perez(ELIMINAR)@urv.cat 48 (provisionalment correu electrònic)
  Rodas Paredes, Paola paola.rodas@urv.cat 4 Martes 11-14 h / Dijous 10-13h
  Tua López, Javier javier.tua@urv.cat 6 (provisionalment correu electrònic)
  Weggelaar, André andre.weggelaar@uyrv.cat 48 (provisionalment correu electrònic)
         
Dret Processal Adan Domènech, Federico federico.adan@urv.cat 10 Dilluns de 9-11h
  Casanova Martí, Roser roser.casanova(ELIMINAR)@urv.cat 20bis Cita prèvia per correu electrònic
  Cerrato Guri, Elisabet elisabet.cerrato@urv.cat 8 Dimarts de 12-14h / de 15-17h
  Franco Linares, Elías elias.franco(ELIMINAR)@urv.cat 48 (provisionalment correu electrònic)
  Fuguet Carles, Xenia xenia.fuguet@urv.cat 10 Cita prèvia per correu electrònic
  Holgado Esteban, Juan juan.holgado@urv.cat 48 Cita prèvia per correu electrònic
  Perarnau Moya, Joan joan.perarnau@urv.cat 10 Divendres de 19-21h
  Picó Junoy, Joan joan.pico(ELIMINAR)@urv.cat - (en Comissió de Serveis)
  Sabater Sabaté, Josep Maria josemaria.sabater@urv.cat 48 Cita prèvia per correu electrònic
         
Dret Romà Gómez Buendía, Carmen carmen.gomez@urv.cat 8 Cita prèvia per correu electrònic
  Ricart Martí, Encarnació encarnacio.ricart@urv.cat 32 Dimecres de 13-14h